Logo Odour

SPECIALISTA NA PACHOVÉ LÁTKY

úvodní stránka Úvodní stránka    Mapa stránek Mapa Stránek
Česky  English  Deutsch  Español  Pусский 

Rychlý kontakt

Odour, s.r.o.
Dr. Janského 953
252 28 Černošice

Tel. fax: + 420 251 640 830
E-mail: info@odour.cz

Facebook


Reklama


2. mezinárodní vědecká konference PETrA 2013

Úvod > 2. Mezinárodní konference PETrA 2013

PETrA 2013 (Pollution and Environment-Treatment of Air)

Vážené kolegyně, vážení kolegové,


ve dnech  4.- 6.6. 2013 se v Praze uskutečnil 2.ročník mezinárodní vědecké konference PETrA 2013 (Pollution and Environment-Treatment of Air), Organizátorem byla  Česká společnost chemického inženýrství ve spolupráci s Odour,s.r.o. Záštitu převzala Univerzita Karlova v Praze.

Druhý ročník se opět věnoval celkové problematice ochrany vnějšího ovzduší. Konference byla určena zejména vědeckým pracovníkům a širší odborné veřejnosti zabývající se touto oblastí. 

Cílem akce bylo soustředit experty z celého světa, přispět k transferu zkušeností a nových poznatků, k navázání nových kontaktů a k vytvoření atmosféry pro vědecká, odborná i komerční setkání a přípravu společných projektů, a současně tak reprezentovat Českou republiku jako zemi, pro kterou má čistota ovzduší a životní prostředí vůbec velký význam.

Konferenci pořádala Česká společnost chemického inženýrství - nezávislá profesní organizace a společnost Odour, s.r.o., která již mnoho let úspěšně pořádá pro státní správu školící akce v oblasti problematiky emisí a pachových látek.

Konferenci zahájili úvodním slovem zástupci partnerských organizací. Poté následovaly ústní prezentace přednášek na téma Ekonomie, a Atmosféra. První den konference zakončily přednášky ze sekce Pachové látky. Druhý den pokračovalo téma Pachových látek, na které navázaly prezentace  sekce Technologie na odstranění zápachu.

V rámci doprovodného programu jsme ve středu 5.6.2013 navštívili koncert smičcového Škampova kvarteta v žižkovském Atriu. Avizovná světelná a hudební show na Křižíkově fontáně v Praze byla z důvodu povodní zrušena.

V pátek 7.6.2013 se uskutečnila exkurze do specializovaných laboratoří VŠCHT Praha.

Rádi bychom poděkovali sponzorovi akce firmě Preol,a.s., dále Univerzitě Karlově v Praze, VŠCHT Praha,MŽP a ČAOK za poskytnuotu záštitu, a v neposlední řadě mediální partnerům Enviweb a Chemagazín za mediální podporu konference.

Děkujeme všem za účast, kterou bohužel nepříznivě ovlivnily záplavy sužující Čechy včetně hlavního města ve dnech konání konference. Příští ročník je plánovan na rok 2015.

 

Ing. Petra Auterská, CSc.
Předsedkyně organizačního výboru

 

KONEČNÝ PROGRAM

 

 

Konference se koná pod záštitou:

Univerzity Karlovy v Praze              VŠCHT v Praze         ČAOK  
Logo školy - UK                    
     

Sponzoři

 

Mediální partneři

 

Konference pomáhá 

 


Akreditační značky

Zkušební laboratoř pro měření pachových látek ODOUR s.r.o.
– akreditovaná ČIA pod číslem 1502

Odour s.r.o.
nahoru